Pasowanie uczniów klas pierwszych na Obywateli Gminy Siedlec

W dniach od 14 do 16 listopada 2017 roku w Urzędzie Gminy Siedlec odbywało się pasowanie uczniów klas pierwszych szkół podstawowych na Obywateli Gminy Siedlec. W czasie uroczystości dzieci otrzymały książeczki oszczędnościowe SKO z wkładem pieniężnym ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Siedlcu. Wręczając książeczki Wiceprezes Zarządu Banku zachęciła uczniów do oszczędzania. Książeczki SKO to pierwsze mini konto, na którym dzieci i młodzież odkładają swoje kieszonkowe, by spełnić swoje marzenia i zrealizować plany. Zachęciła również do odwiedzenia strony www.skowsgb.pl gdzie są dostępne ciekawe gry i konkursy. Ponadto dzieci otrzymały kamizelki odblaskowe, które założył każdemu uczniowi funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie. Dzieci dziękując za przygotowanie uroczystości przekazały kwiaty, zdjęcia swoich klas oraz zaśpiewały piosenkę.

DSC 0225

DSC 0034

DSC 0070

DSC 0073

DSC 0186

 

Dzień otwarty Banku

W dniu 01.07.2017 r. zorganizowaliśmy po raz pierwszy Dzień otwarty Banku.

W tym dniu pracownicy służyli radą, informowali klientów o promocyjnych ofertach i usługach, które są dostępne w ofercie Banku. Każdy klient został obdarowany okolicznościowym upominkiem...

Tego dnia pomyślano także o dzieciach, które przybyły z rodzicami. Dużym powodzeniem wśród dzieci cieszył się "kącik malucha", gdzie prym wiodła animatorka malująca dzieciom tatuaże. Każde dziecko otrzymało balonik z logo Banku. Atrakcją było również malowanie kolorowanek.

Dzień otwarty Banku był pozytywnym zaskoczeniem dla odwiedzających Centralę Banku, stał się także okazją do zaakcentowania jak ważne miejsce zajmuje nasz Bank w środowisku lokalnym.

dniotwarte1

dniotwarte2

dniotwarte2

dniotwarte2

dniotwarte6

dniotwarte7

dniotwarte8

 

Z wizytą w Banku...


Uczniowie klas III Zespołu  Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Tuchorzy przyjechali z wizytą do Banku Spółdzielczego w Siedlcu. Wybór Banku nie był przypadkowy, ponieważ właśnie tu prowadzony jest rachunek SKO Szkoły.

Wizyta była swojego rodzaju nagrodą dla uczniów za ich udział w konkursach SKO, którym patronuje Bank  Spółdzielczy w Siedlcu. Dla niektórych uczniów była to pierwsza wizyta w Banku , więc zainteresowanie było duże.

Uczniowie mieli okazję zwiedzić salę operacyjną oraz różne inne pomieszczenia, które na co dzień są niedostępne dla klientów Banku. Mogli zapytać o wszystko, co ich interesowało a dotyczyło bankowości, nie tylko dla najmłodszych.

Pracownicy Banku  pokazali dzieciom „telewizję bankową”, gdzie na monitorach są umieszczane reklamy produktów promocyjnych – lokat, kredytów, kart płatniczych. Zobaczyli jak działają liczarki do banknotów oraz jak funkcjonują recyklery.

Pani Prezes Banku Eleonora Rybarczyk opowiedziała jak zmieniał się Bank na przestrzeni lat, obecnych działaniach i zamierzeniach. Przybliżyła dzieciom zakres usług oferowanych przez Bank. Zachęciła również uczniów do systematycznego oszczędzania i zbierania pieniędzy na wspólne wycieczki i wyjazdy. Niewątpliwą atrakcją była prezentacja urządzeń, które dawniej służyły bankowcom do pracy …liczydła, maszyny do liczenia, maszyny do pisania.

Został też rozstrzygnięty konkurs „Pojęcia bankowe”. Zwycięzcy otrzymali z rąk Pani Prezes Banku dyplomy i nagrody ufundowane przez Bank.

Na zakończenie wszystkim uczestnikom wręczono drobne upominki z logo Banku a wizytę uwieczniono na pamiątkowym zdjęciu z …. mamy nadzieję przyszłymi klientami Banku...

DSC 0494

 

DSC 0549

DSC 0590

DSC 0608

© 2014-2017 Bank Spółdzielczy w Siedlcu