KONKURS  „PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDZANIA"    

W dniu 30.11.2018r. w Centrali Banku Spółdzielczego w Siedlcu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu "Październik miesiącem oszczędzania." zorganizowanego przez Bank dla uczniów szkół podstawowych, w których działają Szkolne Kasy Oszczędności współpracujące z naszym Bankiem. Do konkursu przystąpiły: Szkoła Podstawowa w Tuchorzy, Kopanicy, Chobienicach, Nowym Kramsku i Podmoklach Małych. Najciekawsze prace plastyczne z każdej szkoły zostały dostarczone przez opiekunów SKO do Banku i tam w drugim etapie Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzców, co okazało się bardzo trudnym zadaniem, ponieważ wszystkie prace były ciekawe i pięknie wykonane, a co najważniejsze przedstawiały dziecięce wyobrażenia korzyści z oszczędzania… oczywiście w SKO.

Zwycięzcy konkursu:
I miejsce:
  - Zuzanna Furmaniak – kl. IIb Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
II miejsce:
  - Julia Kandulska – kl I Szkoła Podstawowa w Podmoklach Małych
III miejsce: przyznano trzy równorzędne nagrody:
  - Karolina Zakrzewska – kl. III  -  Szkoła Podstawowa w Nowym Kramsku
  - Kacper Taberski – kl.II –  Szkoła Podstawowa w Podmoklach Małych
  - Adam Franc – kl. Ia - Szkoła Podstawowa w Tuchorzy

Zwycięzcy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody a pozostali  uczestnicy ciekawe upominki.
Nagrodzone prace można oglądać w Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcu.
Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy.
Opiekunom SKO życzymy wytrwałości w  krzewieniu wśród uczniów zamiłowania do oszczędzania.

 

06

 

 0102

 

 

 

 

 

 

0304

  

5

Pasowanie uczniów klas pierwszych na Obywateli Gminy Siedlec

W dniach od 2 do 4 października  2018  roku w Urzędzie Gminy w  Siedlcu odbyło się uroczyste pasowanie wszystkich uczniów klas pierwszych szkół podstawowych na Obywateli Gminy Siedlec. W czasie uroczystości dzieci otrzymały książeczki oszczędnościowe SKO z wkładem pieniężnym ufundowanym przez Bank Spółdzielczy w Siedlcu. Wręczając książeczki Wiceprezes Zarządu Banku zachęciła uczniów do oszczędzania. Książeczki SKO to pierwsze mini konto, na którym dzieci i młodzież odkładają swoje kieszonkowe, by spełnić swoje marzenia i zrealizować plany. Zachęciła również do odwiedzenia strony www.skowsgb.pl gdzie są dostępne ciekawe gry i konkursy. Ponadto dzieci otrzymały kamizelki odblaskowe, które założył każdemu uczniowi funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie i Komisariatu w Siedlcu. Na zakończenie wszystkie klasy udały się na parter holu Urzędu Gminy Siedlec, gdzie wykonano pamiątkowe zdjęcia. Dzieci serdecznie podziękowały za przygotowanie uroczystości.

IMG 9191

IMG 9027

IMG 9061

IMG 9165

IMG 9073

 

CZAS DO SZKOŁY … SPOTKANIE Z OPIEKUNAMI SKO

W dniu 04.09.2018r. w Centrali Banku Spółdzielczego w Siedlcu odbyło się spotkanie z opiekunami Szkolnych Kas Oszczędności działającymi przy Szkole Podstawowej w Siedlcu, Tuchorzy, Kopanicy, Kargowie, Chobienicach, Nowym Kramsku  i Podmoklach Małych..

Uczestników  powitała pani Prezes Banku Spółdzielczego Eleonora Rybarczyk.

Celem spotkania była prezentacja aplikacji mobilnej dla  dzieci Novum-13, która  została wzbogacona o możliwość obsługi przez opiekunów Szkolnych  Kas Oszczędności .
Aplikacja dla opiekunów klasowych daje możliwość prowadzenia elektronicznej ewidencji należących do SKO  klas oraz uczniów, pozwala rejestrować wpłaty i wypłaty, przeglądać informacje o saldach i informacje historyczne, wysyłać komunikaty indywidualnie oraz grupowo, sprawdzać aktualne wyniki oszczędzania poszczególnych klas i wynik szkolnego rankingu.

Aplikacja   umożliwia ustandaryzowanie prowadzonej w szkole dokumentacji oraz zastąpienie jej wersji papierowej nowoczesną i wygodną formą elektroniczną.
Korzyścią dla szkół jest umożliwienie wprowadzenia nowych działań edukacyjnych w zakresie nauki oszczędzania i zarządzania gromadzonymi pieniędzmi, odpowiedzialności i systematyczności oraz bezpiecznego korzystania z elektronicznych usług bankowych.
Na zakończenie spotkania p. prezes Banku  wręczyła uczestnikom spotkania bankowe suweniry.

IMG 20180904 120533

IMG 20180904 120700

 

Dzień otwarty Banku

W dniu 01.07.2017 r. zorganizowaliśmy po raz pierwszy Dzień otwarty Banku.

W tym dniu pracownicy służyli radą, informowali klientów o promocyjnych ofertach i usługach, które są dostępne w ofercie Banku. Każdy klient został obdarowany okolicznościowym upominkiem...

Tego dnia pomyślano także o dzieciach, które przybyły z rodzicami. Dużym powodzeniem wśród dzieci cieszył się "kącik malucha", gdzie prym wiodła animatorka malująca dzieciom tatuaże. Każde dziecko otrzymało balonik z logo Banku. Atrakcją było również malowanie kolorowanek.

Dzień otwarty Banku był pozytywnym zaskoczeniem dla odwiedzających Centralę Banku, stał się także okazją do zaakcentowania jak ważne miejsce zajmuje nasz Bank w środowisku lokalnym.

dniotwarte1

dniotwarte2

dniotwarte2

dniotwarte2

dniotwarte6

dniotwarte7

dniotwarte8

 

Z wizytą w Banku...


Uczniowie klas III Zespołu  Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Tuchorzy przyjechali z wizytą do Banku Spółdzielczego w Siedlcu. Wybór Banku nie był przypadkowy, ponieważ właśnie tu prowadzony jest rachunek SKO Szkoły.

Wizyta była swojego rodzaju nagrodą dla uczniów za ich udział w konkursach SKO, którym patronuje Bank  Spółdzielczy w Siedlcu. Dla niektórych uczniów była to pierwsza wizyta w Banku , więc zainteresowanie było duże.

Uczniowie mieli okazję zwiedzić salę operacyjną oraz różne inne pomieszczenia, które na co dzień są niedostępne dla klientów Banku. Mogli zapytać o wszystko, co ich interesowało a dotyczyło bankowości, nie tylko dla najmłodszych.

Pracownicy Banku  pokazali dzieciom „telewizję bankową”, gdzie na monitorach są umieszczane reklamy produktów promocyjnych – lokat, kredytów, kart płatniczych. Zobaczyli jak działają liczarki do banknotów oraz jak funkcjonują recyklery.

Pani Prezes Banku Eleonora Rybarczyk opowiedziała jak zmieniał się Bank na przestrzeni lat, obecnych działaniach i zamierzeniach. Przybliżyła dzieciom zakres usług oferowanych przez Bank. Zachęciła również uczniów do systematycznego oszczędzania i zbierania pieniędzy na wspólne wycieczki i wyjazdy. Niewątpliwą atrakcją była prezentacja urządzeń, które dawniej służyły bankowcom do pracy …liczydła, maszyny do liczenia, maszyny do pisania.

Został też rozstrzygnięty konkurs „Pojęcia bankowe”. Zwycięzcy otrzymali z rąk Pani Prezes Banku dyplomy i nagrody ufundowane przez Bank.

Na zakończenie wszystkim uczestnikom wręczono drobne upominki z logo Banku a wizytę uwieczniono na pamiątkowym zdjęciu z …. mamy nadzieję przyszłymi klientami Banku...

DSC 0494

 

DSC 0549

DSC 0590

DSC 0608

Polityka cookies

© 2014-2017 Bank Spółdzielczy w Siedlcu